Bez prokazování příjmu

Bez udání důvodu, proč půjčku potřebujete

Dnešní doba je těžká. Lidé přicházejí o práci, vše se zdražuje a spousta z nás je ráda, že vůbec vystačí s měsíčním příjmem. Jenže v případě, že se vyskytne nějaká nenadálá událost a člověk se ocitne v nepříznivé finanční situaci, banky již nebývají sektorem, který dokáže pomoci. Člověk je pro ně okamžitě nespolehlivým klientem, přestože roky poctivě splácel svoje závazky. Stačí jedna opožděná splátka a už jste zapsaní v registrech dlužníků. Co dělat v případě, že potřebujete větší obnos peněz? Řešením pro mnoho může být nebankovní hypotéka.

Zástava nemovitosti

Získat jí, není nic těžkého. Navštivte naše stránky, vyplňte on-line formulář, připojte fotografie vaší nemovitosti a vyčkejte, dokud vás nebudeme kontaktovat zpět. Skutečně férové jednání je samozřejmostí. Nebankovní hypotéka vám může být poskytnuta až na dobu 30 let, můžete získat finance v hodnotě až 70 % vaší nemovitosti, splácíte stejně jako v případě jiného produktu, který ba vám poskytla banka.

Bojíte se uvěřit?

Už nemusíte. Nebankovní hypotéka dokáže skutečně mnohým z vás pomoci a můžete si být jistí, že nebudeme řešit vaši bonitu, příjmy, záznamy registrů ani to, zda se potýkáte s exekucí. Vše díky tomuto úvěru vyplatíme a vy se zbavíte dluhů, které vás tíží.

Posted in Nezařazené