Paletové vozíky

Vybíráte paletové vozíky a nevyznáte se v nabídce? Nevíte, jaká zvolit kolečka jestli pryžová, nylonová nebo polyuretanová? Poradíme vám.
Existují v různých typech provedení a základními kritérii je volba koleček, délka vidlic, cena. To vše ale musí jít ruku v ruce s tím, pro jaké účely a v jakých prostorách chcete paletové vozíky používat. Jakmile si umíte odpovědět na tuto otázku, vše ostatní už je velmi snadné. Kolečka zvolíte podle očekávaného zatížení případně druhu podlahové krytiny, kterou ve skladě nebo na místě určení, kde se vozíky budou pohybovat, máte. Vidlice zvolíte na základě velikosti zboží, případně určení prostoru pro manipulaci s vozíkem. Tedy pro dodávkový vůz využijete lépe vidlic kratších rozměrů a naopak ve velkém skladišti, kde překládáváte velké palety, budou vhodné vidlice delší. Následně už si jen vyberete z cenového rozpětí, ve kterém se vaše vytipované paletové vozíky budou pohybovat.

Lehčí už to nebude!

Nabídka našeho obchodu je přehledná a výběr s následnou objednávkou zvládne každý. V případě komplikací jsme vám samozřejmě k dispozici a to jak na bezplatném telefonu, tak on-line chatu, případně dalších uvedených kontaktech.

Posted in Nezařazené